.
.
.
.
.

Tormentum - Dark Sorrow


Tormentum jest surrealistyczną grą przygodową typu point and click, zawierającą w sobie również pewną dawkę wyborów moralnych. Akcja gry toczy się w mrocznym świecie balansującym na granicy sennego marzenia i koszmaru. Bohater, w którego wciela się gracz, nie pamięta skąd przybył ani jak się nazywa. Przemierzając kolejne krainy usiłuje poznać prawdę o otaczającym go świecie, jak i o sobie samym. Read more >>>
.
.

Amelia i Postrach Nocy


Głownymi bohaterami historii jest dziewczynka Amelia oraz jej trzej niezwykli przyjaciele: duży futrzasty misiek zwany żartobliwie Miśmisiem, mały nieśmiały żółw o imieniu Ołóweczek oraz niebieski Terkotek czyli kot na dwóch kółkach. Razem muszą stawić czoła złemu i budzącemu postrach stworowi Skowytowi.
Read more >>>
. .
. .
.

Tsioque


Another big game developed in collaboration with animator Alek Wasilewski.
Read more >>>
.
.

Glutek i Kłaczek - Kosmiczna Przygoda


Pewnego dnia Glutek, znużony monotonnym życiem, wyrusza w kosmiczną podróż, zapominając na chwilę o swoim przyjacielu. Stęskniony i samotny Kłaczek buduje rakietę i wyrusza na poszukiwanie Glutka.
Read more >>>
.

Sky Islands


"Sky Islands" (tytuł tymczasowy) zabierze was wysoko w chmury, gdzie żyje rasa stworków zamieszkujących latające wyspy. Będzie to kolejna interaktywna opowieść dla dzieci.
.
.

Lisie Opowieści


Jest to fantastyczna historia o dwójce dzielnych lisów - Kali i Samarze, które wyruszają na długą wyprawę pełną niebezpieczeństw. Wszystko zaczyna się, gdy pewnego spokojnego dnia na Lisiej Wyspie dochodzi do serii trzęsień ziemi.
Read more >>>