.
.

Tytuł: Lisie Opowieści (Fox Tales)
Developer: OhNoo Studio
Trailer: https://youtu.be/F2-yl4WnDlo
AppStore: https://itunes.apple.com/us/app/fox-tales-kids-story-book/id1151108516

Lisie poszukiwania magicznej wędki, czyli nowa książeczka dla dzieci od studia OhNoo dostępna na iOS.

Tym razem OhNoo Studio przenosi młodych czytelników na Lisią Wyspę pełną przygód, magicznych stworzeń, potworów...oraz lisów. “Lisie Opowieści” to interaktywna bajka z elementami gry przygodowej zamknięta w 44 pięknie zilustrowanych stronach.

Jest to fantastyczna historia o dwójce dzielnych lisów - Kali i Samarze, które wyruszają na długą wyprawę pełną niebezpieczeństw. Wszystko zaczyna się, gdy pewnego spokojnego dnia na Lisiej Wyspie dochodzi do serii trzęsień ziemi. Z lisiego plemienia zostaje wybranych dwoje bohaterów: wojowniczy Samar oraz tropicielka Kala. Ich zadaniem jest odnalezienie przyczyny wstrząsów i zaradzenie problemowi. Dwójka bohaterów wyrusza zatem w niebezpieczną i długą podróż. Na swojej drodze spotkają mnóstwo dziwnych zwierząt i przerośniętych stworów oraz przeżyją wiele niezapomnianych przygód i zabawnych sytuacji.

Aplikacja znakomicie sprawdzi się zarówno jako indywidualna zabawa dla dziecka, jak również jako bajka czytana przez rodzica np. na dobranoc. Dzięki obecności tekstu na ekranie doskonale nadaje się również jako pomoc w stawianiu przez dziecko pierwszych kroków w nauce czytania. Tekst opowieści może być czytany zarówno przez rodzica, jak i przez profesjonalnego lektora.

Ponadto bajka zawiera profesjonalną orkiestralną ścieżkę dźwiękową, mnóstwo zabawnych dźwięków i ścieżkę dialogową nagraną przez profesjonalnych aktorów w 5 wersjach językowych (angielski, hiszpański, polski, rosyjski oraz chiński).

Pełna wersja aplikacji dostępna jest w sklepie AppStore w cenie 2 dolary/euro.

Najważniejsze cechy:


O OhNoo Studio
OhNoo Studio debiutowało w 2012 roku zaczynając od interaktywnej bajki dla dzieci “Amelia i Postrach Nocy”. Wśród dorosłych odbiorców znani są głównie z gry przygodowej “Tormentum - Dark Sorrow”, która spotkała się z bardzo pozytywnych przyjęciem na całym świecie, zarówno przez prasę grową jak i przez graczy. Obecnie wraz z animatorem Alkiem Wasilewskim pracują nad animowaną grą przygodową o nazwie Tsioque na którą w 2015 roku uzyskali dofinansowanie od graczy poprzez serwis Kickstarter.

Linki:
Facebook: www.facebook.com/OhNooStudio
Homepage: www.ohnoo.com
Twitter: @OhNooStudio
Contact: contact@ohnoo.com
FLisie Opowieści - trailer:

Lisie Opowieści - Screeny promocyjne:
.
.

.
.

.
.

.

.

.

.

.

OhNoo Studio - assets

.


.
.